128

יתרונות הטנס

128
היתרון הבולט בשימוש במכשיר טנס ללידה הוא הקלה משמעותית בכאב הבלתי נמנע שנגרם מהצירים.
יתרונות הטנס

דורי דורות של נשים ילדו ועדיין יולדות תינוקות בתהליך מרגש, מפחיד, לא תמיד נוח ואפילו כואב. במשך תשעה חודשים גוף היולדת מכין את עצמו לתהליך הלידה.

ההתקדמות במדע איפשרה להקל על הכאבים בעזרת תרופות. אולם ישנן לא מעט נשים שלא מעוניינות לקבל תרופות במהלך הלידה, אך עדיין מעוניינות בהקלת הכאב.

מכשיר הטנס ללידה הוא מכשיר שמטרתו העלמת הכאב. ידוע שזרם החשמל שמשוחרר מהמכשיר מונע מהסיגנלים של הכאב להגיע במהירות למוח. הפולסים החשמליים שמשוחררים מהמכשיר גורמים לתחושה נעימה וחיובית ולכן מופרש הורמון ה"אנדורפין" (נוגד כאב טבעי שמופרש על-ידי הגוף היולדת).

מכשיר הטנס ללידה הוא קטן ונצמד לבגד היולדת בעזרת "קליפס". מחברים את המכשיר למדבקות המוצמדות לגב היולדת. המכשיר מופעל על-ידי סוללות ובלחיצת כפתורים. היולדת או בן זוגה מתאימים את עוצמת המכשיר לעוצמת הציר על-ידי לחיצות על הכפתורים שמשנות את תדירות ואת צורת הזרם. המכשיר מופעל בקלות ולא מונע מהחוויה של לידה טבעית.

היתרונות של שימוש בטנס בלידה הם שאפשר להשתמש בו כבר בבית עם הופעת הצירים הראשונים. מעבר לכך לעיתים לוקח זמן עד שהגוף מסתגל לזרמים של המכשיר ולכן כדאי להשתמש בו מתחילת הצירים הראשונים. הוא במיוחד יעיל לנשים עם צירים שמקרינים לגב.

בשל העובדה שהמכשיר קל ונע עם היולדת בקלות אפשר לשים אותו בתיק בסוף ההריון ולקחת אותו לכל מקום. המכשיר קל לשימוש ולא דורש הסברים מורכבים. לאחר מיקום נכון של האלקטרודות בגב אפשר להפעיל את המכשיר, שמיד יתחיל בהקלה של רמת הכאב.

יש לא מעט נשים שמאמינות שחווית הלידה צריכה להיות ללא התערבות תרופתית. עובדה ידועה היא שחוויית הלידה היא מעייפת וכואבת. יתרון הטנס ללידה הוא בכך שהוא מאפשר ליולדת שאינה מעוניינת בקבלת תרופות לשלוט ולהקל על רמת הכאב.

שימוש במכשיר הטנס ללידה הוא הדרך הבטוחה ללידה, ללא תרופות אלחוש ולהקלה רצינית של הכאבים בעת החוויה העוצמתית של הלידה.
 

ג'קי  055-8817778
נועה 050-5862060
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
שם:*
טלפון:*
מייל:
הודעה:
הצטרפות לרשימת דיוור
דוא''ל:*